Український виробник шин розширює потужності заводу!

Український виробник шин розширює потужності заводу!

Незважаючи на насторожене ставлення сьогодні до українського бізнесу в цілому, яке супроводжується відмовами європейських клієнтів від зустрічей на території України, а перевізників від рейсів до України, на тлі все зростаючих темпів трудової еміграції українців, «РОСАВА» йде за своїм планом — розширення присутності на європейських ринках і реалізація програми модернізації виробництва.

Завдяки належному виконанню своїх зобов’язань голландською компанією «VMI Holland BV», сьогодні вранці біля воріт заводу стояло 6 фур з новим обладнанням. Шиноскладальний комплекс EХХIUM був спеціально виготовлений на замовлення компанії «РОСАВА» за 15 місяців. Робота кипить … шинникам потрібно встигнути все підготувати до приїзду фахівців з Нідерландів, які вже в середині грудня почнуть пусконалагоджувальні роботи.

Нагадаємо, що в серпні 2017 року ця ж компанія поставила перший комплекс EХХIUM і разом з фахівцями «РОСАВА» в стислі терміни підготували його до запуску. Наприкінці жовтня шиноскладальний комплекс здали в експлуатацію. За цей період успішно освоєні нові технології по збірці шин і нові види продукції. Саме тут були зібрані новинки — зимові шини PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus з посадковим діаметром від 16 до 18 дюймів, літні PREMIORRI Solazo S Plus з посадковим діаметром від 16 до 19 дюймів. І це — не межа…

Адже одностадійний шиноскладальний комплекс забезпечує складання шин, які будуть позиціонуватися у високому ціновому сегменті як шини преміального класу від 17 до 20 дюймів з категорією швидкості H, V, W — 210 км/год, 240 км/год, 270 км/год відповідно.

Постачання нового обладнання та виконання зобов’язань обома партнерськими сторонами — хороший знак, який вселяє оптимізм нам, як українському виробникові, на увесь 2019 рік!Источник