Електромобіль Rocks-e поповнив парк пожежної бригади Opel

Електромобіль Rocks-e поповнив парк пожежної бригади Opel

Німецька компанія Opel знайшла ще одне застосування свого електромобіля Rocks-e – він використовуватиметься співробітниками заводської пожежної бригади. Перший екземпляр моделі заступив на службу на підприємстві у Рюссельсхаймі.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Маленький, маневровний електричний автомобіль буде використовуватися для пересування великою територією заводу компанії, а завдяки нульовим шкідливим викидам його можна використовувати навіть у закритих приміщеннях.

Автомобіль отримав пожежну ліврею, а також спеціальну світлову та звукову сигналізацію. У салоні достатньо місця для перевезення інструментів, вогнегасників та іншого обладнання, необхідного для роботи пожежників. Завдяки компактним розмірам та малому радіусу повороту (7,2 м), він відмінно підходить для роботи в найтісніших приміщеннях. Крім того, запасу ходу в 75 км більш ніж достатньо для повсякденної експлуатації.

Нагадаємо, що Rocks-e створено на базі французького електрокара Citroen Ami, представленого влітку 2020 року. Від свого французького побратима новинка відрізняється лише фірмовим декором. При довжині всього 2,41 м він має 2-місний салон. У ногах єдиного пасажира передбачено відділення для багажу об’ємом 63 літри, крім того, є невеликі відділення у дверях та за спинками сидінь.

У рух малюкові приводить 6-кіловатний електромотор, який живиться від батареї місткістю 5,5 кВтг. На зарядку АКБ від звичайної однофазної розетки на 220 Вт потрібно 3,5 години. Максимальна швидкість обмежена на позначці 45 км/год.Источник