Mazda презентує нову Mazda 3

Mazda презентує нову Mazda 3

Нова ера автомобілів Mazda розпочалася.

Світова прем’єра нової Mazda3 відбулась сьогодні на Міжнародному автосалоні у Лос-Анджелесі.

Нова Mazda3 це еволюція фірмового дизайну «KODO-душа руху» в більш зрілу та стриману концепцію, що є втіленням суті японської естетики. Весь дизайн – це єдина проста форма з плавними лініями, а гра світла і тіні роблять кузов автомобіля ще більш виразним та глибоким.

Завдяки новому дизайну нова Mazda3 виглядає більш розкішно, ніж попередні моделі. Не зважаючи на однакову назву моделі Mazda3, хетчбек та седан відрізняються за дизайном кузова – хетчбек більш динамічний, а седан — елегантний.

Лінійка останніх потужних бензинових та дизельних двигунів SKYACTIV: SKYACTIV-G та SKYACTIV-D та новий двигун SKYACTIV-X гарантують легке керування прискоренням у будь-якій дорожній ситуації та миттєву реакцію автомобіля на команди водія. А архітектура Skyactiv нового покоління дозволяє насолоджуватись відчуттям повного комфорту не лише водієві, а і всім пасажирам.

З моменту дебюту у 2003 році було продано більше 6 мільйонів одиниць Mazda3 в світі, що надає моделі стратегічну роль у зростанні компанії Mazda Motor Corporation як з точки зору бренда, так і з точки зору бізнесу. Саме Mazda3 відкрила споживачам у всьому світі відчуття задоволення від керування.

«Нова Mazda3, яку ми презентуємо сьогодні, починає нову еру для Mazda», — сказав Акіра Марумото, СEO Mazda Motor Copr. «Наступне покоління автомобілів Mazda підвищить цінність досвіду володіння автомобілем Mazda та допоможе досягти нашої головної мети – підвищення лояльності наших клієнтів по всьому світу».

Прес-конференція відбудеться на міжнародному автосалоні у Лос-Анджелесі 28 листопада, 28.11.2018 о 15:40 за місцевим часом.

On-line трансляція буде доступна за посиланням.

Автосалон буде відкритий для відвідувачів з 30 листопада по 9 грудня 2018 року.Источник