Розкрито інтер*єр електроседана BMW i3

Розкрито інтер*єр електроседана BMW i3

У розпорядженні китайського порталу Autohome.com.cn з’явилась перша фотографія салону електричного седана i3 для ринку КНР. Модель, яка є «батарейною» версією 3 Series, отримала вигнуту панель, що об’єднує два екрани, і оригінальний селектор трансмісії. За попередніми даними, прем’єра новинки відбудеться на майбутньому автосалоні в Пекіні, якщо виставку не відмінять через новий спалах коронавірусу в Китаї.

На єдиному поки що знімку інтер’єру можна роздивитись пару дисплеїв — віртуальну панель приладів та екран мультимедійної системи, що знаходяться під єдиним склом. Їх розмір не вказаний, проте відомо, що аналогічна панель встановлюється і на BMW i4. Пульт управління додатковими функціями та «шайбу» на центральній консолі теж, мабуть, запозичили у i4, зате перемикач передач у i3 оригінальний.

Зовнішній вигляд моделі вже не є секретом — ще в грудні фотографії електромобіля без камуфляжу з’явилися в базі Мінпромторгу КНР. Новинка вийде на китайський ринок у травні 2022 року в єдиній модифікації eDrive35 L з електромотором на 210 кіловат (286 к.с.) і 400 Нм моменту та батареєю ємністю 70,3 кіловат-години. Дальність ходу без підзарядки становитиме близько 526 кілометрів у китайському циклі CLTC. Час розгону до «сотні» — 6,2 секунди, що є трохи повільніше за бензинову версію з індексом 330i.

Зовні «батарейна чотиридверка» практично не відрізняється від оновленого BMW 3 серії, який вже продається в Китаї в подовженому варіанті. Електромобіль видають хіба що сині «акценти» на решітці та бамперах, а також відсутність вихлопних патрубків. При цьому електричний i3 довший від звичайного седана на 11 сантиметрів.

Індекс i3 також знайомий по глобальному електричному хетчбеку BMW, який скоро знімуть з конвеєра заводу в Лейпцизі піся дев’яти років виробництва.Источник