Geely отримала патент на використання дрона на даху автомобіля

Geely отримала патент на використання дрона на даху автомобіля

Використання безпілотних літальних апаратів продовжує зростати, і їх використання продовжує набувати широкого поширення. Ця технологія, яка колись залишалася в повітрі лише кілька хвилин і нічим не відрізнялася від простого гелікоптера з дистанційним керуванням, сьогодні використовується для багатьох різних цілей. Це включає професійні знімки. Нарешті, китайська автомобільна компанія Geely подала нову заявку на патент, яка поєднує використання дронів з автомобілями.

Досить цікавим є патент на автомобільний дрон Geely, який зареєстровано в Державному відомстві інтелектуальної власності Китаю. Перш за все, скажімо, це не навісне обладнання, яке можна поставити на автомобіль, а безпосередня ознака автомобіля. Згідно з патентом, дрон знаходиться в спеціальному відсіку в кришці двигуна. Відсік, який має другі двері, які можна відкривати і закривати, можна використовувати для посадки або зльоту дрона.

Механізм відкривання та закривання кришки є поступальним, а напрямок відкриття кришки паралельний площині розширення корпусу двигуна. Завдяки цьому механізму водієві не закривається огляд, тому навіть під час руху транспортний засіб може злетіти або приземлитися.

Автоматичний дрон може запропонувати унікальні знімки з такими функціями, як режим стеження. Крім того, існує багато різних застосувань, наприклад, друга додаткова камера під час дорожньо-транспортних пригод або пара очей у повітрі, які дозволять вам бачити дорогу попереду. Власне, це не перша подібна робота Geely.

На початку цього року компанія випустила концепт-кар під назвою Polestar O2, оснащений автоматичним дроном за задніми сидіннями автомобіля. Розроблений у партнерстві з брендом споживчої електроніки Aerofugia, Hoco Flow, концепт-дрон може злітати під час руху автомобіля, створюючи чудові зображення.

Дрон працює повністю автономно та автоматично відстежує транспортні засоби на швидкості до 90 км/год. Водії можуть вибрати «Режим навколишнього середовища на великій висоті» (добре підходить для зйомки в круїзі на узбережжі) або режим «Спортивне стеження», щоб записувати більш динамічні кадри водіння. Після завершення зйомки дрон може автоматично повернутися до автомобіля. Коли автомобіль стоїть, водій може редагувати та ділитися відеокліпами безпосередньо з 15-дюймового центрального дисплея.

Дрон працює повністю автономно та автоматично відстежує транспортні засоби на швидкості до 90 км/год. Водії можуть вибрати режим «High Altitude Environment Mode» або «Sports Tracking», щоб записувати більш динамічні кадри водіння. Після завершення зйомки дрон може автоматично повернутися до автомобіля. Коли автомобіль стоїть, водій може редагувати та ділитися відеокліпами безпосередньо з 15-дюймового центрального дисплея. Коли новий патент з’явиться на прототипі, невідомо.Источник