«Аеробус» від Geely запущено в масове виробництво

«Аеробус» від Geely запущено в масове виробництво

Електричний мінівен LEVC 380 від Geely Group запущено в масове виробництво в Китаї. Це повнорозмірний мінівен високого класу, що вміщає до восьми осіб з електродвигуном потужністю 200 кВт і запасом ходу до 675 км, який націлений на міжнародні ринки.

LEVC — це London Electric Vehicle Company, наступниця відомої британської компанії London Taxi Company, заснованої в 1919 році. Британський виробник таксі був придбаний Geely Group у 2012 році і зосередився на виробництві BEV і EREV (електромобілів зі збільшеним запасом ходу). До грудня 2023 року автомобілі LEVC становили понад 50% усіх ліцензованих таксі в Лондоні. Модельний ряд LEVC наразі складається з одного автомобіля під назвою TX. Незабаром лінійку екс-британського бренду поповнить мінівен LEVC L380.

Масове виробництво LEVC L380 стартувало в Чжецзяні на заводі LEVC New Energy Automobile Co., Ltd. Той самий завод виробляє LEVC TX. Під час офіційної церемонії було продемонстровано перший серійний LEVC L380 із зображенням Airbus A380 на задньому плані.

Перший серійний LEVC L380 виконаний у білому кольорі. Однак представники бренду також поділилися деякими офіційними зображеннями цього мінівена в зеленому кольорі.

Це великий мінівен, заснований на архітектурі комерційних автомобілів SOA, створеної на основі платформи Geely SEA. Його габарити становлять 5316 x 1998 x 1940 мм, при цьому колісна база становить 3185 мм. У салоні L380 є до 8 місць при компонуванні 2 + 2 + 2 + 2 + 2.

Ціни поки що не оголошено.Источник