Citroen Ami отримав спецверсію Charleston By Biancone

Citroen Ami отримав спецверсію Charleston By Biancone

Компактний електромобіль Citroen Ami виявився чудовим прототипом для створенні лімітованих версій, тому не дивно, що він послужив основою для спеціального видання від італійського дизайнера Массімо Б’янконе, який перетворив авто у сучасний варіант класичного 2CV Charleston.

Citroen 2CV був представлений ще в 1948 році, але оздоблення Charleston з лівреєю в стилі ар-деко дебютувало в 1980 році і залишалося в продажу до кінця виробництва моделі.

Новий Ami Charleston By Biacnonce виконаний у класичних кольорах Rouge Delage та Noir two і позбавлений значків Citroen, однак маючи решітку радіатора в колір кузова, чорні ковпаки коліс і брезентовий дах як у спорідненого Fiat Topolino.

Основною особливістю моделі у салоні є односпицеве кермо, яке є натяком на класичний 2CV. За сидінням водія також розташувалась кишеня для парасольки, на шкіряній оббивці крісел є візерунок у вигляді гусячих лапок.

У Charleston також зберігся стандартний електродвигун потужністю 8 к.с. і акумуляторна батарея ємністю 5,5 кВт.год, що забезпечує пробіг у 70 км.

Згідно з офіційним веб-сайтом, Biancone планує випустити 150 екземплярів лімітованої версії електромобіля. Дизайнер уже отримав 32 попередніх замовлення. Ціна Ami Charleston By Biancone не розголошується, але можна з упевненістю припустити, що він буде набагато дорожчим, ніж стандартний електромобіль.Источник