Експерти назвали середній запас ходу електромобілів у 2023 році

Електромобілі розвиваються рекордними темпами. Аналітики Агенції з охорони довкілля США (EPA) зазначають, що середній запас ходу авто на електротязі для моделей 2023 року досяг 434 км. Це на 21 км більше, ніж показник електромобілів 2022 модельного року та більш ніж достатньо, щоб покрити середню щотижневу поїздку водіїв у США.

Згідно з даними EPA, середній запас ходу електромобілів цього року майже на 300 км більше, ніж десять років тому. Згідно з даними Міністерства транспорту США, середньостатистичний водій проїжджає близько 60 км на день.

З середнім пробігом за тиждень на рівні 417 км більшість електромобілів мають достатній запас ходу, щоб покрити потреби на сім днів.

Незважаючи на те, що запас ходу часто називають однією з головних причин, чому водії відкладають купівлю електромобіля, сьогодні багато авто на електротязі пропонують можливість проїжджати на одному заряді батарей понад 470-480 км.

Зазначається, що минулого року понад 25 електромобілів перевищили позначку в 480 км. Це майже вдвічі більше, ніж два роки тому.Источник