Honda анонсувала нову хвилю скорочень

Голова Honda China Масукі Ігарасі розповів в інтерв’ю Nikkei Business News, що на його підрозділ чекає «масштабна оптимізація персоналу». Вона спрямована на скорочення витрат та прискорення переходу на електромобілі, яке продовжиться у 2024 році.

Зокрема, про новий раунд скорочень співробітників заявили у СП Guangqi Honda, створеному Honda та Guangzhou Automobile Group. У листопаді 2023 року підприємство вже звільнило 900 працівників.

Зі слів Ігарасі, Honda складно залишатися прибутковою з огляду на зниження цін на «паливні» автомобілі, включно з гібридами. Але незважаючи на це компанія реагуватиме на зниження цін конкурентами і вже переглянула цінники Honda Accord та CR-V.

Також менше очікуваного виявився попит на деякі «батарейні» моделі. Як підкреслив топ-менеджер, отримувати прибути від електромобілів складніше, ніж від автомобілів із ДВЗ. Тому аж до повного переходу на електромобілі Honda, щоб вижити «повною мірою використовуватиме попередні доходи та прибуток» від «паливних» моделей.

Протягом 2024 року Honda запустить нові заводи з виробництва електромобілів у Гуанджоу та Ухані. Компанія планує щороку виводити на ринок «більше двох моделей електромобілів».Источник