Rolls-Royce Spectre з пробігом вперше виставили на продаж

Rolls-Royce Spectre з пробігом вперше виставили на продаж

Електромобіль Rolls-Royce Spectre з пробігом вперше виставили на продаж. На одному з сайтів з продажу авто з’явилось електричне купе з пробігом 160 км.

Насправді, раніше компанія Rolls-Royce заявила, що заборонить власникам Spectre купувати іншу модель бренду, якщо вони продадуть електромобіль раніше, ніж через два роки.

На виставленому на продаж електромобілі також присутній спеціальний пакет, що був доступний усім авто лімітованої версії на честь випуску моделі вартістю 22 400 доларів. Екстер’єр машини вирізняється 23-дюймовими колісними дисками Wing Spoke, фірмовою лінією по кузову кольору Mandarin і решіткою з підсвічуванням.

Британський автовиробник пропонує покупцям близько 44 000 відтінків фарби, але той, хто вибирав цю машину, вибрав досить скромний відтінок під назвою Tempest Grey. Салон Spectre оздоблений шкірою Scivaro Grey і Charles Blue.

Виставлений на продаж електричний Rolls-Royce пропонує пасажирам чотиризонний клімат-контроль, аудіосистему Bespoke Audio з 16 динаміками та інші опції.

Авто оснащене парою електромоторів сумарною потужністю 577 кінських сил. Завдяки системі повного приводу машина з місця до 100 км/год здатна розганятись за 4,4 секунди.Источник