Більше комплектацій Jeep Compass для України — більше зручності для клієнтів

Більше комплектацій Jeep Compass для України — більше зручності для клієнтів

Бренд Jeep завжди був синонімом слова «свобода»: свобода подорожувати, свобода обирати — як напрямки подорожей, так і автомобілі для цих подорожей. Тепер кросовер Jeep Compass пропонує покупцям ще більше свободи вибору завдяки розширенню власної гами версій — подробиці в шоу-румі моделі.

Компактний кросовер Jeep Compass в Україні все також пропонується з гібридною силовою установкою 1.5L MHEV 130 у парі з трансмісією DCT-7 та переднім приводом: оптимальне поєднання достатньої потужності, чудової економічності, легкості керування. Водночас, відтепер автомобіль Jeep Compass розширює власний асортимент за рахунок збільшення пропозиції комплектацій, що доступні українським клієнтам.

Вдвічі більше комплектацій — вдвічі більше свободи вибору для покупців!

Кросовер Jeep Compass Altitude одразу пропонує максимально широкий перелік систем для безпеки та комфорту:

  • розширений перелік систем допомоги водію — електронна система курсової стійкості, система попередження про небезпеку зіткнення, розпізнавання дорожніх знаків та можливість адаптації швидкості відповідно до дорожніх знаків, активна система утримання смуги руху, адаптивний круїз-контроль;
  • опції для комфорту та безпеки — електричний підсилювач керма, фронтальні та бокові подушки безпеки, бокові шторки безпеки, двозонний клімат-контроль, підігрів керма, підігрів передніх сидінь, підігрів нижньої частини лобового скла, фари EcoLED, легкосплавні колісні диски 18-дюймові;
  • технологічне наповнення — камера заднього огляду, мультимедійна система з 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, підключення Apple CarPlay та Android Auto, багатофункціональний 10,25-дюймовий TFT-дисплей панелі приладів та багато іншого.

Вартість Jeep Compass 1.5L MHEV 130 DCT-7 Altitude — від 1 271 000 грн.

Автомобіль Jeep Compass Summit додатково пропонує наступне: передні та задні датчики паркування, система допомоги при паралельному та перпендикулярному паркуванні, тоноване скло задніх дверцят та кришки багажника, атермальне лобове скло, шкіряне оздоблення сидінь, вентиляцію передніх сидінь, електропривод регулювань сидіння водія з функцією пам’яті, електропривод регулювань сидіння пасажира, передні прожекторні LED-фари, легкосплавні 19-дюймові колісні диски та інше.

Вартість Jeep Compass 1.5L MHEV 130 DCT-7 Summit — від 1 383 200 грн.

Записуйтесь на тест-драйв Jeep Compass прямо зараз у найближчого дилера Бренду та на власному досвіді перевіряйте гарне оснащення, наповненість сучасними технологіями та відмінну керованість на дорозі.

Додаткові пакети опцій — для додаткової зручності

Також для моделі Jeep Compass запропоновано кілька пакетів опцій, що роблять автомобіль більш зручним для використання.

Наприклад, додатковий пакет «Преміум» (для комплектацій Altitude та Summit) включає: електропривод кришки багажника, систему утримання автомобіля в центрі смуги руху, бездротову зарядку, штатну навігацію та інше.

Додатковий пакет «Паркування плюс» (для комплектації Altitude) включає: камери 360, передні та задні датчики паркування, моніторинг «сліпих зон» дзеркал, протитуманні LED ліхтарі, систему допомоги при паралельному або перпендикулярному паркування тощо.

Додатковий пакет «Паркування» (для комплектацій Summit) включає: камери 360, моніторинг «сліпих зон» дзеркал та інше.

Обирайте та замовляйте свій Jeep Compass вже просто зараз

Знайомтесь детально з Новим Jeep Compass: компактним, зручним, стильним автомобілем від легендарного американського Бренда! Ви можете переглянути інформацію про Jeep Compass на офіційному сайті Jeep в Україні, зробити запит на персональну консультацію від представників Бренду. Й навіть, якщо немає повної суми для купівлі автомобіля, це ще не привід відмовляти собі у мріях — адже можна скористатися фірмовими програмами фінансування покупки.

То ж обирайте та купуйте свій бажаний автомобіль Jeep Compass уже просто зараз — і починайте свої автомобільні пригоди вже сьогодні!Источник