Десять унікальних маслкарів Shelby GT500CR були створені для того, щоб «допомогти» рятувати життя

Десять унікальних маслкарів Shelby GT500CR були створені для того, щоб «допомогти» рятувати життя

Centennial Carbon Fiber Shelby GT500CR — автомобіль, який був спеціально створений для того, аби привернути увагу до проблеми порятунку життів.

Ці 10 унікальних екземплярів Shelby GT500CR розробили з нагоди святкування 100 річниці з дня народження Керролла Шелбі. Автомобілі були створені в партнерстві з Американською кардіологічною асоціацією з благородною метою — асоціація отримає по $100 000 за кожен проданий екземпляр, аби зібрати загальну суму в 1 мільйон доларів.

Загальна вартість цього авто становить 625 000 доларів й воно точно приверне увагу багатих колекціонерів, адже має унікальне оснащення. Під капотом встановлено 5,0-літровий двигун Coyote V8 з нагнітачем потужністю 800 к.с., який працює в парі шестиступінчастою механікою Tremec T56 Magnum.

Завдяки такому мотору й ваги карбонового кузова у 1452 кілограми, автомобіль здатен розігнатись до 100 км/год всього за 3,2 секунди. Гарну керованість забезпечує спортивна незалежна підвіска всіх коліс, а гальма Wildwood забезпечують гальмівну силу.

Салон автомобіля являє собою класичний інтер’єр Shelby GT500 з незначними покращеннями. На сидіннях є логотип Американської кардіологічної асоціації, а на центральній консолі є сенсорний екран, який підтримує Apple CarPlay та Android Auto, а також керує аудіосистемою Focal.

Classic Recreations придумали фірмовий знак Shelby перед пасажирським сидінням, а також спеціальну табличку, яка ідентифікує цей автомобіль як один із 10 виготовлених екземплярів.Источник