Електричний маскл-кар Dodge Charger покажуть через місяць

Компанія Dodge планує представити електричний маскл-кар Charger Daytona 5 березня. Старший віце-президент компанії Метт МакАлір розкрив подробиці на недавньому саміті J.D. Power Auto Summit у Лас-Вегасі.

Він зазначив, що новий електромобіль не буде зосереджений на великому запасу ходу, чи низькому коефіцієнті лобового опору, назвавши новинку «наступним поколінням маскл-карів».

Нагадаємо, що концепт-кар Charger Daytona представили ще в 2022 році. Dodge розкрив кілька можливих електричних конфігурацій новинки ще під час SEMA Show 2022.

Базовий Charger Daytona може отримати силову установку на 455 кінських сил, а версія Banshee з двома електромоторами ймовірно буде розвивати понад 800 кінських сил. За непідтвердженими даними, ця цифра може наблизитися до 900 к.с., фактично перевершивши найпотужніший Hellcat попереднього покоління.

Ще більш загадковим питанням є те, чи отримає новинка версію з двигуном внутрішнього згоряння. У компанії все ще ні підтверджують, ні спростовують чутки про майбутнє бензинової версії.

Вважається, що новинка від Dodge може отримати 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом. Ймовірно, відповіді на більшість запитань стануть відомі у ході презентації 5 березня.Источник