Електричний пікап Ford F-150 Lightning вийшов на європейський ринок

Новий Ford F-150 Lightning почали експортувати в Європу. Електричний пікап уже з’явився в Норвегії, а пізніше має бути представлений і в інших країнах. Про це повідомляє сайт Autoevolution.

Електропікап Ford F-150 Lightning випускають з 2022 року і спочатку модель була представлена тільки на північноамериканському ринку. Однак останнім часом деякі заокеанські моделі Ford стали з’являтися в Європі.

Майже шестиметровий електромобіль створений на базі стандартного рамного пікапа Ford F-150 і доступний виключно в чотиридверному виконанні.

Відрізнити його можна за іншою передньою частиною без решітки радіатора і зміненими ліхтарями. У салоні з’явився великий портретний тачскрін.

Поки що новий Ford F-150 Lightning постачають до Європи тільки у версії Lariat і виключно з 458-сильною установкою і батареєю ємністю 98 кВт.год. Такий пікап здатен розігнатися до 100 км/год менш, ніж за 5 с, а його запас ходу становить 386 км.

Пізніше також мають з’явитися дорожчі модифікації потужністю 580 к.с. з батареєю на 131 кВт.год і запасом ходу до 510 км.Источник