Електромобіль BMW i3 шокував власника ціною заміни батареї

Електромобіль BMW i3 був знятий з виробництва у 2021 році, але залишається популярним на ринку вживаних авто. Популярні машини можуть піднести власникам дуже неприємні сюрпризи. Уявіть, одному з водіїв BMW i3 у дилерському центрі новий акумулятор оцінили у колосальні 71 208 доларів.

Це не тільки більше, ніж нині коштує сам вживаний автомобіль, але й перевершує вартість абсолютно нового електричного седана BMW i5 eDrive40. Не секрет, що заміна батареї на електромобілі коштує дорого, але ця цифра здається надмірною — навіть за мірками BMW. Ми бачили, що деякі заміни коштують приблизно 16 000 доларів.

Is this correct?
byu/xplorng77 inBMWi3

Усі ці рахунки за ремонт викликають тривогу, але той факт, що власники отримують різні ціни на ту саму роботу, є ще більш дивним, адже були випадки, коли заміну оцінювали в 25-35 тисяч доларів.

Деякі користувачі вважають, що дилери не бажають виконувати ремонтні роботи, тому оцінюють їх максимально дорого. Акумуляторна батарея i3 складається з восьми елементів. Але навіть якщо один вийде з ладу, то це все одно може коштувати власнику значної суми грошей.

Варто зазначити, що такі високі ціни стосуються не лише ремонту батареї BMW i3. Дослідження Recurrent показало, що, наприклад, заміна акумуляторів у Volkswagen e-Golf може коштувати до 21 000 доларів. Але це ще дрібниці в порівнянні з рахунком у 113 500 доларів, який подарували власнику Hyundai iX35 з водневим двигуном, коли почалися проблеми з паливним елементом.Источник