Електромобіль Lotus Emeya можна буде відкрити з iPhone або Apple Watch

Електромобіль Lotus Emeya можна буде відкрити з iPhone або Apple Watch

Компанія Lotus підтвердила, що функція Apple Car Key буде доступна власникам електричних Emeya. Власники iPhone або Apple Watch матимуть кілька функцій доступу через застосунок Wallet.

Car Key — це функція Apple, яка вперше з’явилася на деяких моделях BMW у 2021 році і дозволяє використовувати iPhone і Apple Watch як зручну цифрову альтернативу брелкам або фізичним ключам. Вибравши автомобільний ключ на пристрої Apple для сумісної моделі електромобіля, ця функція дозволяє власникам блокувати, розблоковувати, керувати мікрокліматом, а в деяких випадках навіть дистанційно запускати автомобіль.

Власники авто також можуть поділитися ключами з друзями та родиною, що дозволяє надати тимчасовий доступ до автомобіля незалежно від того, де ви знаходитесь.

У травні 2023 року Mercedes-Benz почав пропонувати сумісність Car Key для своєї лінійки E-Class, і в той час існували припущення, що Lotus піде цим шляхом з новим електромобілем Emeya. Електронний лист від відділу обслуговування клієнтів Lotus підтвердив, що Apple Car Key тепер підтримується і авто британської марки.

Можна припустити, що існуючі власники Emeya також зможуть використовувати цю функцію після оновлення по повітрю. Apple рекомендує зв’язатися з виробником або місцевим дилером, щоб визначити, чи сумісний конкретний автомобіль із функцією Car Key.Источник