Електромобіль YangWang U7 розкрив свої характеристики

Електромобіль YangWang U7 розкрив свої характеристики

Ключові технічні характеристики седана BYD YangWang U7 з’явилися в мережі після нещодавньої публікації перших фотографій електромобіля китайським автовиробником. Зазначається, що електричний седан від BYD має на 262 к.с. більше, ніж Tesla Model S Plaid, і живиться від масивної батареї ємністю 135,5 кВт.год, що важить понад 900 кг.

До сьогодні ми знали, що YangWang U7 матиме понад 1000 к.с. і буде битися з Tesla Model S Plaid. Тепер деталі, опубліковані Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю, показали, що автомобіль вийде на ринок з чотирма електродвигунами, які разом вироблятимуть 1287 к.с.

Електродвигуни живляться від LFP-батареї ємністю 135,5 кВт.год. Ця величезна батарея повинна забезпечувати йому запас ходу до 800 км. Джерела китайських ЗМІ припускають, що авто здатне розвивати максимальну швидкість у 270 км/год.

Команда дизайнерів YangWang прагнула зробити електричний седан максимально ефективним з точки зору аеродинаміки, його коефіцієнт лобового опору становить лише 0,195 Cd.Источник