KIA представила недорогу спецверсію седана K3

KIA представила недорогу спецверсію седана K3

У Китаї представили нові версії седана KIA K3 — Special Edition. «Спеціальний» KIA K3 не змінився зовні, але він отримав покращене оснащення. А з урахуванням того, що для перших покупців запровадили знижки, такий покращений KIA K3 буде навіть дешевшим за гірше оснащені версії. Так, вартість KIA K3 Special Edition з урахуванням знижки становить 15 та 16,5 тис. доларів.

KIA K3 Special Edition побудований на базі версії Comfort: до її оснащення додали електричний люк, шкіряний салон, безключовий доступ і запуск двигуна кнопкою, розумний ключ, паркувальні датчики спереду і ззаду, дзеркала заднього виду, що обігріваються, з автоскладанням.

Дорожча версія отримала крісло-сидіння з електричними регулюваннями за 10 напрямками, різні системи допомоги водієві рівня L2+, паркувальні датчики спереду та ззаду, дзеркала заднього виду, що обігріваються, з автоскладанням.

Двигун — атмосферний, об’ємом 1,5 л та потужністю 115 к.с., поєднується він з варіаторною трансмісією. В базі всіх KIA K3 Special Edition 6 подушок безпеки, система моніторингу тиску в шинах, камера заднього виду.Источник