Lucid приєднався до цінової війни та суттєво знизив ціни на електромобілі

У відповідь на зниження цін від Tesla та Rivian компанія Lucid вирішила знизити ціни на свою єдину машину під назвою Air. Стартова ціна електричного розкішного седана знизилася з 78 900 до 71 400 доларів.

Більш дорога версія Air Touring тепер коштує 79 400 доларів — на 8 000 доларів менше від початкової ціни. Lucid Air не має права на податкові пільги США в рамках програми Clean Vehicle Credit, адже він коштує значно дорожче встановленого ліміту у 55 000 доларів.

Американський автовиробник нічого не повідомив про знижки на топову версію моделі під назвою Air Sapphire, ціни на яку починаються з 250 500 доларів. Однак тепер усім клієнтам компанії пропонують депозит у 1000 доларів на придбання аксесуарів для зарядки вдома.

Хоча Lucid позиціонує це коригування ціни як спосіб «вирішення причин, які люди найчастіше називають перешкодами для купівлі» електромобілів, ці знижки з’явились після схожих кампаній від Rivian і Tesla.

На думку експертів, розмір знижок від Lucid може відображати складне становище, в якому наразі перебуває компанія. У 2023 році автовиробник не досяг планових показників продажів, які вона вже знизила протягом року. У поєднанні із загальним занепокоєнням щодо ринку електромобілів це призвело до падіння цін на акції Lucid до історичного мінімуму.Источник