Mercedes-Benz змінює стратегію бренду

Mercedes-Benz оголосив про плани зосередитися на автомобілях доступного цінового сегменту, включивши у свою лінійку більше транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння.

Щоб підтримати показники продажів, Mercedes-Benz, як повідомляється, повідомив дилерам на зустрічі в січні, що він змінить свою структуру поставок, приділяючи більше уваги моделям з нижчою ціною, а не електромобілям. Крім того, німецький автовиробник збільшить виробництво автомобілів з ДВЗ та гібридів, щоб задовольнити попит клієнтів у США. Аналітики ринку, схоже, позитивно сприйняли цю зміну.

«Mercedes-Benz підтримує зв’язок з реальністю, а не намагається її змінити. Минулий рік показав, що можна злетіти так високо, поки не втратиш зв’язок. Автомобілі початкового рівня дозволяють споживачам відчути смак того, що буде, якщо вони зможуть дозволити собі залишитися в сім’ї бренду», — сказав Autonews директор Edmunds Insights Іван Друрі.

Окрім того, компанія Mercedes-Benz повідомила своїх дилерів у США про плани збільшити доступність традиційних двигунів внутрішнього згоряння та гібридних автомобілів цього року, вивівши на ринок 25 нових та оновлених моделей. В першу чергу, мова йде про розширення лінійки версій S-Class і GLE гібридними варіантами, а також представлення електрифікованого кросовера GLC до осені.

«Ми дуже раді представити ринку те, що потрібно, а саме правильний баланс між електромобілями та авто з ДВЗ, а тепер також додаємо в суміш плагін-гібриди», — заявив Сенол Байрак, директор з продажу Mercedes-Benz USA.Источник