На продаж виставили найшвидший пожежний автомобіль

На продаж виставили найшвидший пожежний автомобіль

У Франції на аукціон Artcurial виставили незвичайний Maserati Quattroporte 1967 року. Розкішне авто перетворено на пожежний пікап. Його історію розповіли на сайті аукціонного дому.

Випустили лише п’ять таких пікапів Maserati Quattroporte. Їх створили спеціально для Гран-прі Італії у «Формулі-1». Звичайні пожежні авто вважали занадто повільними, адже в разі пожежі під час перегонів необхідно було максимально швидко прибути на місце аварії.

Тюнінг Maserati Quattroporte виконало ательє Carrozzeria Grazia з Болоньї. Спортивний седан вибрали тому, що він оснащений потужним 4,7-літровим V8 на 260 сил і здатний розвинути швидкість понад 200 км/год. До того ж, він доволі великий, що дало змогу вмістити необхідне пожежне обладнання.

У Maserati Quattroporte зрізали кузов і встановили водомет з величезним баком для води. Примітно, що спереду залишилися розкішні шкіряні сидіння і кондиціонер.

Пожежні Maserati Quattroporte обслуговували перегони в Італії до кінця 70-х, а потім були розпродані. Саме цей автомобіль пройшов реставрацію в 2011 році. Зараз за нього планують виручити від 150 000 до 250 000 євро.Источник