Новий Hyundai Palisade засвітив свій салон

Новий Hyundai Palisade засвітив свій салон

Видання Carscoops поділилося шпигунським фото інтер’єру Hyundai Palisade. Прототип позашляховика наступної генерації вдалося зняти під час випробувань у Швеції. Схоже, дизайнери Hyundai більш консервативно підійшли до інтер’єру Palisade, ніж інших нових моделей бренду. Зокрема, в очі впадає велика кількість вигнутих поверхонь та ліній. Особливо у верхній та нижній частинах центральної консолі та на дверних панелях.

На передній панелі з’явився новий цільний шматок скла, під яким розташовані два великі дисплеї: панель приладів та «мультимедійка». Імовірно, діагоналлю 12,3 дюйми, як у Santa Fe 2024 року. Також автомобілі розділять кермо у стилістиці останніх моделей Land Rover.

Очікується, що трирядний салон нового Hyundai Palisade буде комфортнішим, ніж у попередника. Зокрема, за рахунок якісніших оздоблювальних матеріалів та нових функцій. Крім того, вже відомо, що Palisade другого покоління побудовано на новій платформі з подовженою колісною базою. Це дозволить запропонувати більше місця для пасажирів та багажу.

Перші фото новинки у ЗМІ з’явилися декілька тижнів тому. Зовні новий позашляховик нагадує вже згаданий Santa Fe 2024 року. У нього більш вертикальна передня частина, характерні фари та денні ходові вогні. Решітка радіатора зберегла свої значні розміри, тоді як форма передніх стійок, даху та бічних вікон нагадує Santa Fe. Також серійний Palisade успадкує від молодшого брата квадратні розширювачі крил.

Завдяки новій платформі зміниться лінійка силових агрегатів. За попередніми даними, Hyundai Palisade другого покоління запропонують з 2,5-літровою гібридною системою. Нішній 3,8-літровий двигун V6 замінить 3,5-літрова «турбошістка». Обидва агрегати працюватимуть у зв’язці з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач та переднім або повним приводом.

Офіційно дату виходу Hyundai Palisade нового покоління не озвучено. Очікується, що це відбудеться протягом наступних 12 місяців.Источник