Опубліковано перші зображення нового електричного позашляховика Rivian

Опубліковано перші зображення нового електричного позашляховика Rivian

У патентній заявці, поданій до Відомства за патентами та товарними знаками США, з’явилися ескізи, які пояснюють конструкцію нової адаптивної системи освітлення, і серед них є зображення позашляховика, яким може виявитись R2S.

У патенті йдеться, що заводські фари встановлені надто низько і не забезпечують якісного огляду під час спуску з гори. Як рішення пропонуються датчики, які визначають орієнтацію автомобіля та можуть активувати встановлене на даху додаткове освітлення, щоб забезпечити чіткий огляд підйомів та спусків.

Перевага полягає в тому, що датчики можуть автоматично вимикати світло, коли воно більше не потрібне, запобігаючи засліпленню оточуючих та втраті дорогоцінної електрики.

Хоча все інше здається таким же, як і в існуючому R1S від форми кузова до вигину колісних арок і навіть дизайну бічних дзеркал, передня частина, безумовно, унікальна, оскільки подовжена циліндрична окантовка фар тепер стає округлою і набагато компактнішою.

Фінансовий директор Rivian Клер МакДонаф раніше підтвердила, що дизайн R2 «збереже частину цієї пригодницької естетики», а це схоже означає, що візуальні зміни між моделями R1 і R2 будуть дуже незначними. Сподіватимемося, що відмінності між цими та іншими автомобілями, запланованими Rivian, будуть істотнішими.

Хай там як, всі подробиці про конструкцію R2 ми дізнаємося найближчим часом. Rivian неодноразово підтверджувала, що новий електромобіль буде представлено десь на початку 2024 року.Источник