Опубліковано якісні зображення брутального позашляховика Changan Deepal

Опубліковано якісні зображення брутального позашляховика Changan Deepal

Changan розсекретив позашляховик розміром із Toyota Land Cruiser Prado. Китайські ЗМІ публікують серію офіційних фотографій брутального електромобіля, який буде продаватися в КНР під маркою Deepal.

Deepal G318 — а саме під таким кодовим позначенням модель «на батарейках» фігурує в базі Мінпрому Китаю — це майбутній конкурент Jetour T2 і Tank 500.

Очікується, що спочатку Deepal G318 дебютує у статусі прототипу, хоч і близького до серії, — це може статися вже навесні на автосалоні в Пекіні. Але й «товарний» варіант не забариться, прем’єра може відбутися до кінця нинішнього року.

Китайські журналісти пророкують моделі стартову ціну 300 тисяч юанів, що в перерахунку за актуальним курсом становить трохи більше ніж 42 тисячі доларів.

За додаткову плату для позашляховика буде доступний широкий список сертифікованих аксесуарів, таких як багажники на дах, підніжки, прожектори, кожухи на запаску та інше.

Подробиць про технічну «начинку» поки що немає — ані ємності батареї, ані запасу ходу. Відомо лише, що 150-сильний Deepal G318 буде моноприводним, а 430-сильний варіант — повнопривідним. З очікуваних функцій — «танковий» розворот, для якого потрібно мінімум простору, машина буквально крутитиметься навколо своєї осі.Источник