Роботи з аварійного ремонту мосту на автодорозі Одеса-Рені вже завершуються

Роботи з аварійного ремонту мосту на автодорозі Одеса-Рені вже завершуються

Як повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області, наразі роботи з аварійного ремонту мосту на автодорозі М-15 Одеса-Рені, біля села Холмське знаходяться на фінішній стадії та вже виконується асфальтування мостової споруди.

Зокрема у Службі розповіли, що вже заармовано конструкцію мосту, влаштовано монолітну залізобетонну плиту, нанесено гідроізоляційний шар, влаштовано деформаційні шви, влаштовано систему водовідведення, встановлено перильне огородження, відновлено несучу здатніcть мосту та укріплено опори мосту.

Також було нагадано, що автодорога державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) — основна транспортна магістраль Одещини, що входить до міжнародного транспортного коридору. Також у Службі наголосили, що важливим цей стратегічний маршрут є для всієї країни, адже це економіко-логістичні «ворота» до річкових та морських портів, прифронтових областей та веде до контрольно-пропускних пунктів з державами-сусідами.

Зазначається, що роботи виконуються виключно в межах експлуатаційного утримання та за сприятливих погодних умов.Источник