Розсекречено електричний наступник KIA Stinger

Розсекречено електричний наступник KIA Stinger

Hyundai та KIA Group продовжують представляти нові моделі на основі своєї успішної платформи e-GMP. Паралельно бренди працюють над електромобілями нового покоління. Для KIA першим представником нової лінійки стане наступник спортивного ліфтбека Stinger під кодовою назвою GT1. За попередніми даними, до серії він піде як KIA EV8.

За інформацією Carscoops, імпортний седан збудують на новій електричній архітектурі, анонсованій у 2023 році під назвою Integrated Modular Platform (IMA). У документах, що просочилися в мережу, на які посилається видання, вона згадується просто як платформа eM. Очікується, що першим у 2025 році її отримає новий Genesis GV90. Hyundai та KIA випустять свої моделі на новій платформі пізніше.

Подробиці про майбутнє KIA EV8 опублікували на Korean Car Blog. Як повідомляється, електричний наступник Stinger отримає двомоторну силову установку потужністю до 612 к.с. Але будуть у нього і скромніші версії потужністю від 218 до 435 к.с. Місткість акумуляторного блоку складе 113,2 кВт.год, що дозволить проїжджати від 700 до 800 км без підзарядки.

Виробництво KIA EV8 планують розпочати у 2026 році на заводі бренду у Хвасоні, Південна Корея.Источник