Шпигуни вперше показали новий Volkswagen T-Roc у серійній версії

Шпигуни вперше показали новий Volkswagen T-Roc у серійній версії

Компанія Volkswagen розпочала тестувати на дорогах загального користування компактний кросовер Volkswagen T-Roc нового покоління у серійному кузові. Фотошпигуни помітили його під час дорожніх випробувань у Швеції.

Про те, що Volkswagen розробляє T-Roc нового покоління, стало відомо влітку 2023 року. Тоді в Мережі показали його фотографії під час дорожніх тестів. Але це був так званий тестовий мул. Тепер Volkswagen почав тестувати серійну версію.

Судячи з шпигунських фотографій, у T-Roc другого покоління зовсім нова передня частина з новою решіткою радіатора, новим бампером і новими фарами. Новий T-Roc трохи більший за розмірами, ніж модель першого покоління. Це означає, що в нього, мабуть, став більш просторий салон.

У салоні з’явиться нова панель приладів, новий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи, як у нового Volkswagen Tiguan. Будуть також нові технології, як у Tiguan і Golf, у тому числі сучасні системи допомоги водієві та активної безпеки.

У лінійку двигунів, як і раніше, увійдуть бензинові та дизельні мотори MHEV. Покупцям також запропонують повноцінну гібридну версію з переднім й повним приводом 4MOTION та з автоматичною коробкою передач DSG.

Коли компанія Volkswagen офіційно представить кросовер Volkswagen T-Roc другого покоління? Ще не відомо. Можливо, це станеться у другій половині 2024 року. Але у продажу ця новинка з’явиться у 2025 році. Ціни ще не оголошено.Источник