Sony і Honda готують одразу три нових електромобілі

Sony та Honda представили седан Afeela у рамках виставки CES 2024. За інформацією джерел Nikkei, наразі компанії спільно розробляють три електромобілі, що будуть представлені в другій половині десятиліття. У 2025 році повинен з’явитись новий електричний седан, через два роки — новий кросовер та неназваний компактний автомобіль — в 2028 році.

Рік тому представники спільного підприємства оголосили, що седан під брендом Afeela з’явиться до кінця наступного року, а поставки американським покупцям відбудуться на початку 2026 року.

Подробиць щодо цих трьох нових електромобілів поки що мало, але у звіті компаній стверджується, що вони будуть базуватися на одній платформі, щоб зменшити витрати та прискорити розробку. Кроссовер також вважається найдосконалішим із трьох, тоді як очікується, що новий компактний автомобіль буде за розмірами нагадувати Toyota Corolla і матиме спільні компоненти з електромобілями Honda.

Наразі ми знаємо, що седан Afeela буде оснащуватися двома електродвигунами потужністю 241 к. с. Він також буде оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 91 кВт.год, який підтримує швидку зарядку постійним струмом до 150 кВт.Источник