Власники електромобілів Hyundai IONIQ 5 виявили дуже незвичну несправність

Власники електромобілів Hyundai IONIQ 5 виявили дуже незвичну несправність

Власники флагманських версій електромобілів Hyundai IONIQ 5 поскаржились на погіршення видимості у бічні камери заднього виду через запотівання. На думку дизайнерів компанії, цифрові бічні дзеркала повинні покращити аеродинаміку та дизайн.

Зазначається, що вони ефективніше прорізають повітря та проектують зображення дороги позаду автомобіля на внутрішній екран.

Однак деякі власники електромобілів Hyundai у Британії, де ця технологія є стандартною функцією у Namsan Edition, вказали на досить важливу проблему. Автомобілісти звернулися на форум IONIQ, щоб поскаржитися на те, що видимість у камерах погіршується через дощ.

Зазначається, що всередині лінзи цифрового дзеркала утворюється конденсат після дощу. І з настанням холодів ситуація лише погіршується, адже сформований конденсат може замерзати. Автомобілісти стверджують, що у поєднанні з відсутністю склоочисника заднього скла конденсат ускладнює рух заднім ходом у дощові дні.

На щастя, здається, що проблема зникає лише через кілька хвилин під час руху. Більшість власників кажуть, що приблизно через п’ять-десять хвилин їзди цифрові бокові дзеркала знову очищуються.Источник