Класичний Land Rover перетворили на електромобіль

Класичний Land Rover перетворили на електромобіль

Реставраційна фірма Everrati з Британії перетворила класичний британський позашляховик Land Rover Series I на електромобіль. Відомо, що модернізовану машину зaмовив неназваний американський клієнт.

При створенні електромобіля за основу взяли Land Rover IIa 1971 року, який спочатку відреставрували.

Потім спеціалісти Everrati видалили двигун внутрішнього згорання і замінили його електромоторами, які видають сумарну потужність у 150 к.с. і 300 Нм максимального крутного моменту.

Дорогами загального користування машина їздить у задньопривідному режимі, а при виїзді на бездоріжжя можна активувати систему повного приводу. Акумуляторна батарея ємністю 60 кВт.год забезпечує класичному позашляховику запас ходу в 241 км.

Модернізований електромобіль також отримав новий брезентовий дах, а також класичні сидіння, дерев’яне кермо і нову тикову підлогу в задній частині автомобіля.

Електричний класичний позашляховик Land Rover створений для покупця, який володіє юридичною практикою та центром кінного спорту. У завершеному вигляді модернізоване авто доставили в його поло-клуб Grand Champions у Флориді.Источник