Новий Volkswagen Transporter розкрив нові деталі

Новий Volkswagen Transporter розкрив нові деталі

Німецький автовиробник продовжує публікувати подробиці про новий Volkswagen Transporter, який компанія планує офіційно представити у наступні кілька місяців. Так, відомо, що новинка буде «значно довшою та ширшою».

Переходячи безпосередньо до цифр, Volkswagen заявив, що оновлений Transporter має довжину 5050 мм, що на 146 мм більше, ніж у теперішнього покоління. Клієнти також зможуть отримати варіант з подовженою колісною базою, довжина якого становить 5450 мм.

Окрім того, що Transporter став довшим, він став на 128 мм ширшим. Окрім того, вантажне відділення на 61 мм довше, ніж у попередника. Завдяки збільшеним розмірам фургон може перевозити до 5,8 кубічних метрів обладнання.

Інші характеристики, про які варто згадати, — це радіус повороту в 11,8 метра і максимальна вантажопідйомність до 1,33 тони.

Відомо, що новий Transporter буде пропонуватися у двох-, трьох-, чотирьох-, п’яти- та шестимісних конфігураціях, а також у варіантах фургона та комбі. Відомо, що ціни на новинку розпочнуться з 36 780 євро.

Фургон від Volkswagen буде пропонуватися з широкою лінійкою дизельних, гібридних і електричних силових агрегатів. Дизельні версії матимуть потужність від 108 до 168 к.с. Також клієнти можуть обрати 230-сильний гібрид і електричні версії потужністю від 114 до 282 к.с.Источник