У Мережі вперше показали новий кросовер Skoda Epiq

У Мережі вперше показали новий кросовер Skoda Epiq

Дизайнер чеського видання Auto.cz створив рендерні зображення нового електричного кросовера Skoda Epiq. Компанія Skoda почне його продавати у 2025 році.

Про те, що Skoda планує поставити на конвеєр новий кросовер Epiq, стало відомо в березні 2024 року. Чеський автогігант тоді показав концепт цього кросовера. Тепер ми з вами можемо уявити, як приблизно буде виглядати серійна версія цього концепту.

Що нам зараз відомо про Skoda Epiq? Його збудують на новій платформі MEB Entry, яка призначена спеціально для створення електромобілів. На цій же платформі також планують збудувати, наприклад, електричний хетчбек Volkswagen ID.2all. Платформа MEB Entry призначена для електромобілів із переднім приводом.

Epiq буде компактним кросовером компанії Skoda. Його довжина становитиме 4,1 метра. У нього буде просторий салон та багажник на 490 літрів. Автомобілі Skoda завжди відрізнялися просторим салоном та великим багажником.

Яку електричну силову установку отримає цей кросовер — ще не відомо. Стверджується лише, що у топової версії запас ходу досягатиме 400 км за тестовим циклом WLTP. У стандартної версії запас ходу буде меншим. Звичайно, у деяких сучасних електричних кросоверів запас ходу набагато більший. Але Epiq буде відноситися до доступних моделей, тому у нього такий запас ходу. Втім, 400 км — це теж добрий запас ходу.

Що ж до ціни, то Epiq буде коштувати близько 25 000 євро. Це вартість стандартної комплектації.

Компанія Skoda офіційно представить кросовер Skoda Epiq у 2025 році. І у 2025 році розпочнуться його продажі. Источник