Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka

Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka

Український дизайнер Роман Прядко показав власне бачення преміального українського автомобіля. Для цього він навіть створив власний бренд — Leleka. Також розроблено логотип цієї марки та першу модель в стилі «Гран туризмо».

В якості першої моделі власного бренду Роман створив преміум-кар Leleka GTS Concept 2025. Це великий ліфтбек в стилі Porsche Panamera, який має всі елементи сучасних авто — спортивний видовжений силует кузова, світлодіодна оптика з оригінальним «світловим підписом», задня світлова стрічка, величезні стильні колісні диски. Також детально намальований логотип та розроблений шрифт написання бренду.

Оскільки в автомобілі є решітка радіатора та пара вихлопних труб, то варто припустити, що Leleka GTS — не електромобіль. В ньому напевно передбачено двигун внутрішнього згоряння чи гібридний привід з ДВЗ та електромотором. Жодних ілюстрацій інтер’єру дизайнер поки не представив.

Варто відзначити, що Роман Прядко показує лише власне явлення про можливий дизайн українських автомобілів, жодного відношення до виробництва на будь-яких заводах вони не мають.

 

LELEKA GTS CONCEPT 2025 #romanpriadkodesign #autodesign #automobile #carconcept

Опубліковано ROMAN PRIADKO DESIGN П?ятниця, 10 травня 2024?р.


Источник